Skatiet mūsu konfidencialitātes politiku šeit:

http://www.mars.com/global/policies/legal/ld-latvian

 

PAR MUMS

Kompāniju Royal Canin dibinājis veterinārārsts un jau  no uzņēmuma pirmsākumiem tiek veikti  pētījumi Veselīga Uztura jomā. To mērķis ir  radīt precīzākus uztura risinājumus, kas aizvien labāk piemēroti kaķu un suņu specifiskajām vajadzībām. Šie risinājumi balstīti uz diviem " stūrakmeņiem" , kas viens otru papildina: praktiķu novērojumi un zinātnieku pētījumi. 

Royal Canin Veselīgs Uzturs - tās ir  perfektas zināšanas par dzīvnieku, kuras papildina audzētāju, citu kinoloģijas un felinoloģijas profesionāļu pieredze, kā arī zinātniskie pētījumi sadarbībā ar zinātniekiem.

 


 Kvalitatīvu uzturu raksturo precīzs uzturvielu līdzsvars (olbaltumvielas, lipīdi, ogļhidrāti, aminoskābes, taukskābes, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi). Mūsu uztura risinājumu formula ir patiesi sarežģīta un tā sniedz konstantu uzturvielu daudzumu, ņemot vērā precīzās un specifiskās kaķu un suņu vajadzības.

Tā ir vienīgā stingri zinātniskā procedūra, jo šeit dzīvnieks ir formulas radīšanas procesa centrā: sastāvdaļas tiek izvēlētas to uzturvielu kvalitātes un snieguma dēļ. Royal Canin uztura filozofija neizceļ izejvielas, kas ir populāras to garšas īpatnību dēļ (jēra gaļa, lasis, medījums utt.)

    Zinātne ir mūžīga progresa un zināšanu mijiedarbība. Šī dinamika pavada Royal Canin inovāciju stratēģiju: novērot, izprast, pastāvīgi apšaubīt, meklēt, uzklausīt, sarunāties, dalīties un pētīt. Tas viss ļauj būt vadošajiem uztura zinātnes jomā.

Šī atklātā un brīvā procedūra – cenšoties uzlabot dzīvnieku labklājību un veselību – pēdējo četrdesmit piecu gadu laikā uztura zinātnē radījusi daudz nozīmīgu atklājumu.

     Veselīga Uztura programma nosaka īpaši augstus barības kvalitātes un drošības standartus. Royal Canin visā pasaulē garantē barības konstantu uzturvielu saturu un garantē arī optimālu barības drošību.

Padziļinātas zināšanas par izejmateriāliem un to strikta atlase pie īpaši izvēlētiem ražotājiem, kā arī sistemātiska kontrole katrā ražošanas fāzē saskaņā ar HACCP (angļu val. - Hazard Analysis Critical Control Point – Risku analīzes kritiskās kontroles punkts), sākot no izejvielu piegādes līdz ražošanai, sniedz bezkompromisu kvalitātes drošības procedūru.

Ievērojams investīciju apjoms ļauj pastāvīgi uzlabot starptautiskā monitoringa procedūru, kas aptver vienpadsmit ražotņu laboratorijas, trīs satelītlaboratorijas un vienu centrālo laboratoriju. Sakarā ar barības drošības nozīmīgumu un sarežģītību, Royal Canin nepārtraukti cenšas uzlabot tā procedūras, par galveno mērķi uzstādot kaķu un suņu labklājību un veselību.