LAIPNI LŪDZAM LABĀKO AUDZĒTĀJU KLUBĀ!

Добро пожаловать!

 Jūs esiet pievienojies tiem tūkstošiem labāko audzētāju visā pasaulē, kas izvēlējušies kvalitāti, sapratnes pilnas un izdevīgas partnerattiecības - sadarbību ar Royal Canin.

Royal Canin ir vārds, kas neprasa komentārus, eksperts suņu un kaķu veselīgas barošanas nozarē.

  Veselīga Uztura programma nosaka īpaši augstus barības kvalitātes un drošības standartus.

Royal Canin visā pasaulē garantē barības konstantu uzturvielu saturu un garantē arī optimālu barības drošību. Padziļinātas zināšanas par izejmateriāliem un to strikta atlase pie īpaši izvēlētiem ražotājiem, kā arī sistemātiska kontrole katrā ražošanas fāzē saskaņā ar HACCP (angļu val. - Hazard Analysis Critical Control Point – Risku analīzes kritiskās kontroles punkts), sākot no izejvielu piegādes līdz ražošanai, sniedz bezkompromisu kvalitātes drošības procedūru.JŪS VARĒSIET UZZINĀT PAR AUDZĒTĀJIEM SVARĪGĀM LIETĀM, SAZINĀTIES AR MUMS UN VEIKT PASŪTĪJUMUS.

 

 

 

Audzētājs ir svarīgākā persona -

tieši no viņa ir atkarīga suņa  un kaķa turpmākā dzīve...Kucēna un kaķēna augšanas periods ir fizioloģiskajā ziņā vissarežģītākais tā dzīvē. Tieši šajā laikā veidojas ķermeņa uzbūve un harmonija. Šajā procesā uzturs spēlē noteicošu lomu.


Уважаемые заводчики !

Присоединяйтесь к привилегированному клубу заводчиков BREEDERS CLUB ROYAL CANIN!

Наша общая цель – разведение здоровых животных.

Для реализации этой цели компанией «ROYAL CANIN» была разработана

особая программа сотрудничества =>

 ROYAL CANIN®: здоровое питание для кошек и собак на протяжении всей жизни

       ROYAL CANIN® - производитель повседневных и диетологических кормов для кошек и собак. Более 40 лет мы руководствуемся принципом здорового питания и занимается разработкой все более точных диетологических решений для удовлетворения специфических потребностей животных. Наша цель – повышение качества жизни собак и кошек и укрепление их здоровья. Только знание подлинных пищевых потребностей животных и уважение к их индивидуальным запросам может обеспечить создание корма для кошек и собак, соответствующих всем их физиологическим требованиям.

      По всему миру  ROYAL CANIN® гарантирует одинаково высокое качество своей продукции, единство рецептуры и высокую переносимость кормов животными. Выберите здоровое питание, отвечающее индивидуальным потребностям вашего животного.