VĒLATIES ĪPAŠUS PIEDĀVĀJUMUS?

Aicinam iesaistīties!

      Ikviena audzētava, kas piedalās sadarbības programmā, saņem iespēju iegādāties PRO līnijas barību un citu barību par īpašām cenām un arī bonuspunktus no mēneša sadarbības apgrozījuma summas (ar PVN). Bonuspunkti krājas, ja audzētava godprātīgi pilda līguma saistības - regulāri pasūta barību, laicīgi apmaksā pavadzīmes un, reklamējot savu audzētavu, izvieto arī Royal Canin logo. Šos bonuspunktus var izmantot īpašajā Boutiqe katalogā apkopoto piedāvājumu apmaksai.

      BET - ja audzētava aktīvi darbojas  jebkādā  jomā - vaislas darbā, izstādēs, sportā, kādās sociālajās aktivitātēs, ja lepojas ar savu sadarbību ar Royal Canin un ar savu darbību veido pozitīvu Royal Canin atpazīstamību - tad mēs piedāvāsim  vēl citas iespējas. Iepazīstieties ar zemāk norādītajiem kritērijiem ....

KRITĒRIJI SUŅU AUDZĒTAVĀM 

 

KRITĒRIJI KAĶU AUDZĒTAVĀM

 

Kritēriji ir arī Jūsu līgumu 1.pielikumā

               Ja Jūs izpildiet vismaz pusi no šiem kritērijiem, lūdzu rakstiet vēstuli ar izpildītajiem kritērijiem un to apliecinājumu un vaicājiet pēc VIP statusa!

Ja Jūs gribētu iesaistīties, bet neziniet kā - sazinieties ar mums !


Хотите особые предложения?                   

        Каждый питомник - участник программы сотрудничества - получает особые цены и бонусные пункты, если выполняет договор -регулярно заказывает корм и исправно оплачивает счета.  Эти бонусы можно использовать для оплаты товаров из спец каталога, который мы Вам отправили. 

НО - если вы активно сотрудничаете с нами, если вы поддерживаете позитивный имидж Royal Canin  и соответствуете  критериям - мы вам предложим  особые условия. 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.